سیستم همکاری و کسب درآمد

ورود ثبت نام

 

 

 

دایرکتوری صنایع ایران (صنعت ایندکس) کلیه افراد علاقه مند و فعال را با شرایط عالی به همکاری دعوت می کند.

ما لیستی تهیه کرده ایم از اطلاعات تماس شرکتها که هر چند ماه یک بار آن را آپدیت می کنیم. افراد زیادی مایل به خرید این لیست هستند و ما هم سعی می کنیم همیشه محصولی با کیفیت بالا ارائه کنیم.

شما می توانید در فروش این لیست به ما کمک کنید و نیمی از مبلغ آن را به عنوان حق همکاری دریافت نمایید.

برای همکاری با صنعت ایندکس ابتدا باید با کلیک بر روی گزینه ثبت نام (در بالا و پایین همین توضیحات) در سیستم همکاری با ما ثبت نام کنید. پس از ثبت نام می توانید وارد ناحیه کاربری شوید.

در ناحیه کاربری، لینک بازاریابی اختصاصی خود را مشاهده خواهید کرد. با استفاده از این لینک می توانید اقدام به بازاریابی کنید و افراد را ترغیب کنید که با کلیک بر روی لینک شما، محصول مورد نظر را خریداری کنند.

شما می توانید کلیه فروش هایی که از طریق لینک شما در سایت صنعت ایندکس انجام شده اند را در ناحیه کاربری خود ببینید. کسانی که از طریق لینک شما وارد سایت صنعت ایندکس شوند، تا 60 روز پس از آن، اگر پرداختی انجام دهند، برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

در صورتی که فروشی انجام شود، درصدی از آن مبلغ به عنوان حق همکاری برای شما در نظر گرفته خواهد شد که از ناحیه کاربری خود می توانید تمام جزئیات را مشاهده کنید و در هر زمانی می توانید درخواست پرداخت کنید. کل مبلغ چند ساعت پس از درخواست شما به حسابتان واریز خواهد شد.

 

حق همکاری:  50% مبلغ پرداختی مشتری

 

پشتیبانی: در صورت داشتن هرگونه سوال، با شماره 09166533229 ارتباط برقرار نمایید.

 

ورود به ناحیه کاربری همکاران

ثبت نام در سیستم همکاری و شروع کسب درآمد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP